Karaoğlan Koleji, YKS’de başarılı olan öğrencilerini ödüllendirdi

Karaoğlan Koleji’nde 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı kapsamında düzenlenen merkezi sınavda dereceye girerek başarılı olan öğrenciler için bir ödül töreni düzenlendi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Bu yıl ÖSYM tarafından yapılmış olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS-2023) TYT sınavında Afşin birincisi, ikincisi, üçüncüsü ve YKS sayısal ilçe birincisi Karaoğlan Eğitim Kurumlarından çıktı. Karaoğlan Koleji ailesi dereceye giren öğrencilerini altın ile ödüllendirdi.

Karaoğlan Koleji Lise Müdürü Erdem Özer okul binasında düzenlenen ödül töreninde öğrenci ve velilerini tebrik etti.

Açıklanan YKS'nin tüm öğrencilere hayırlar getirmesi temennisinden bulunan Özer yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Eğitim öğretim geçmişimizde yüzlerce öğrenci yetiştirdik ve birçok başarıya şahit olduk. Bu anlamda alışık olduğumuz başarımızın sırrı işimize verdiğimiz önem ve disiplinde saklıdır. Bizler yıllardır okulumuz öğrencilerine bu temel çalışma sistemini öğretme gayretindeyiz. Bu azim ve kararlılıkla başarı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Okul yönetimi olarak çağdaş eğitim platformunda gerekli olan tüm çalışma sistemlerini araştırıp, ülkemize bir adım daha nasıl faydamız olur çabası içerisindeyiz. Bu çabamızın sonucu aldığımız başarılar bizleri son derece onore etmektedir. Özellikle bu yılki Afşin ilçe birinciliğimiz bu işin zirvesidir. Bu başarıya katkı sağlayan idareci, öğretmen ve bu süreçte öğrencilerimize desteklerini esirgemeyen velilerimizi kutluyorum. Karaoğlan Koleji olarak başarının doğru adresi olmaya devam edeceğiz.”

 

29 Ağu 2023 - 16:08 Kahramanmaraş/ Afşin- Güncel