İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, görevine başladı

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli iken Elbistan İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Arif Gürbüz, mesaisine başladı.

Gürbüz, Elbistan’da asayiş olayları ve kamu düzeni başta olmak üzere trafik sorunu, modifiyeli araçlar, motosikletler ve düğün-nişan gibi törenlerde havaya silah sıkılması konularının üzerine kararlılıkla gideceklerinin mesajını verdi.

Bu çerçevede; ilgili birimlere personel takviyesi yaptıklarını; bazı personellerin de görev yerinde değişikliğe gittiklerini belirten Gürbüz, sahadaki vatandaş odaklı çalışmalarının kısa süre içerisinde yansımalarının görüleceğinin altını çizdi.

Elbistan’da; emniyetin sorumluluk bölgesindeki trafik sorunu, hırsızlık ile havaya silah sıkılması konusunda özel çalışma sürdüreceklerini vurgulayan İlçe Emniyet Müdürü Arif Gürbüz, omuzlandığı bu sorumluluğun bilincinde; suç ve suçlularla mücadele edip vatandaşların can ve mal güvenliğini en üst seviyede sağlayacaklarını belirtti.

Halkla iç içe ve halkın arasında bir teşkilat anlayışından ödün vermeyeceklerini dile getiren Gürbüz, ilçedeki kurum ve kuruluşlarla birlikte her kesimi kapsayacak şekilde uyum ve ahenk içerisinde olacaklarını ifade etti.

17 Ağu 2023 - 17:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel