Diyarcan Et Lokantası hizmete devam ediyor

Elbistan’da 33 yıldır toplu yemekçilik ve düğün salonu sektöründe kendisini ispatlayan Bülent Taşar’ın işletmeciliğini yaptığı Diyarcan Et Lokantası, hizmete devam ediyor.

Haber albümü için resme tıklayın

 

250 kişilik kapasitesi ile sabah 07.00’den gece 24.00’e kadar usta ellerin hazırladığı birbirinden lezzetli kebap, pide, ızgara, çorba çeşitleri ve kahvaltı tabağı ile her damak zevkine uygun geniş menü yelpazesi sunuyor.

Diyarcan Et Lokantası işletmecisi Bülent Taşar, sektördeki 33 yıllık deneyimini, Elbistan ve bölge halkı ile buluşturmak istediğini söyledi.

Düğün salonu ve toplu yemek sektörüyle başladıkları yolculuğa lokantacılığı da eklediklerini belirten Taşar, lezzetli bir yemek deneyimi sunduklarının altını çizdi.

Diyarcan Et Lokantası’nın, kalite ve lezzetten ödün vermeyen bir anlayışla bölge halkının hizmetinde olduğunu söyleyen Taşar, “Hijyen ve kaliteden ödün vermeden damaklara hitap eden yemekler sunarak bu sektöre adımımız attık. Zengin menümüz ile birçok lezzeti lokantamızda bulabilirsiniz. Izgara ve pidenin yanında çorba seçenekleri ile kahvaltı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tüm bölge halkını, maharetli ustalarımızın hazırladığı yemeklerimizi denemeye davet ediyoruz. Kahvaltı tabağı ile serpme kahvaltı seçeneği ile de güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin yanındayız. Sabah 07.00 itibariyle kapılarımızı sizi lezzet yolculuğuna çıkarmak için açıyor ve saat 24.00’e kadar da hizmetimize devam ediyoruz” dedi.

Toplu yemek organizasyonları için de sipariş kabul ettiklerini dile getiren Taşar, “Düğün, nişan, sünnet, cenaze ve davet gibi organizasyonlar için bizlere ulaşmanız yeterli. Rezervasyon ve sipariş için 0344 415 1554 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi Diyarcan Caddesi’ndeki lokantamıza tüm Elbistan ve bölge halkını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

17 Ağu 2023 - 15:47 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel