Elbistan Kültür Sanat Etkinlikleri başladı

Elbistan Belediyesi ile Türk Kızılay Elbistan Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Elbistan Kültür Sanat Etkinlikleri’ başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Sinemadan edebiyata ve felsefeden eğitim seminerlerine kadar birçok aktiviteyi barındıran ‘Elbistan Kültür Sanat Etkinlikleri’ne Mehmet Akif Ersoy Sosyal Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Elbistan Belediyesi ve Türk Kızılay Elbistan Şubesi, birbirinden farklı kültür ve sanat programlarını Elbistanlılarla buluşturuyor.

Elbistan Kültür-Sanat Etkinlikleri, sinema günleri ile başladı. Sinemaseverler, Mehmet Akif Ersoy Sosyal Tesisleri’nde 10 ve 11 Ağustos’ta sinema tarihinin unutulmaz filmlerini izleme imkanı bulacak.

Edebiyat günleri ise aynı mekanda 21 Ağustos’ta başlayacak. Kitapseverler, edebiyat tutkunlarına yönelik olarak 5 gün boyunca sürecek etkinlikte çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek.

Elbistan-Kültür Sanat Etkinlikleri, eğitim seminerleri ile sona erecek. Kişisel gelişimden iletişim ve birçok farklı konuda alanında uzman kişiler seminerlerde yer alacak. Eğitim seminerleri ise 28 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta bitecek.

09 Ağu 2023 - 17:08 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel