Çetin’den genç tekvandocuya teşekkür belgesi

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, 10. Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda (Turkish Open), üçüncü olan sporcu ve antrenörüne teşekkür belgesi takdim etti.

Çetin’den genç tekvandocuya teşekkür belgesi
Çetin’den genç tekvandocuya teşekkür belgesi
Haber albümü için resme tıklayın

 

Ankara'da Taha Akgül Spor Salonu'ndaki 10. Turkish Open'da 40 ülkeden 1498 sporcu ter döktü. Turnuvada Ramazan Eren Koç, Elbistan Gençlik ve Spor Kulübü adına tekvando dalında ringe çıktı. Daha önceki organizasyonlarda da Elbistan’ın adını duyuran Koç, turnuva sonunda 3.’lük elde ederek bronz madalyanın sahibi oldu.

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, başarılı sporcu Ramazan Eren Koç ile antrenörü Ahmet Maskar’ı makamında misafir etti.

Koç ve Maskar’ı uluslararası arenada Elbistan’ın ismini duyurdukları ve başarıları için tebrik eden Çetin, “8.sınıf öğrencimiz Ramazan Eren Koç’un Uluslararası Turkish Open 10. Açık Tekvando Turnuvasında elde ettiği derece bizleri gururlandırdı. Genç sporcumuz Ramazan Eren Koç ve antrenörü beden eğitimi öğretmeni Ahmet Maskar’ı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çetin, Koç ve Maskar’a teşekkür belgesi takdim etti.

 

12 Tem 2023 - 17:30 - Güncel