Ülkü Ocakları’ndan gençler için yaz gelişim programı

Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanlığı Ortaöğretim Birimi’nin zengin içeriklerle hazırladığı "Şehit Ruhi Kılıçkıran Yaz Gelişim Programı" başlıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanı Muammer Zencirkıran, okuyan, araştıran, analitik düşünen, sporu seven gençler için bu yaz dolu dolu geçecek bir program hazırladıklarını söyledi.

‘Şehidimiz Ruhi Kılıçkıran’ın adını verdiğimiz programa tüm gençlerimizi davet ediyoruz” diyen Başkan Zencirkıran, “Gençlerimizin yaz aylarını da nitelikli geçirmeleri adına zengin içeriklere sahip bir gelişim programı hazırladık. Ortaöğretim teşkilatımızın koordine edeceği ve ortaöğretim düzeyindeki gençleri kapsayan programda, kültür, sanat, sosyal sorumluluk, kişisel gelişim seminerleri, kurslar, dini eğitimler, akıl ve zeka oyunları başlıklarında içerikler gençlerle buluşacak” ifadelerini kullandı.

Gençlerin gelişimini önemsediklerini dile getiren Zencirkıran, “Başta ülkemiz, daha sonra da Türk-İslam dünyası kendini geliştiren, okuyan, araştırmayı seven, kültür ve sanatı önemseyen, sporla zindeliğini koruyan vatanperver gençlerimize ihtiyaç duyuyor. Bu bilinçle genç kardeşlerimizin Şehit Ruhi Kılıçkıran Yaz Gelişim Programına katılarak çeşitli kültür sanat etkinlikleri, zeka oyunları, okula takviye dersler, kişisel gelişim kursları, spor kursları ve değerler eğitimi kapsamında yapılacak olan faaliyetlerle; tatil sürecini verimli geçirmesi ve milli-manevi değerlere olan bağlılığını pekiştirmesini amaçlıyoruz. Programa katılmak isteyen gençlerimiz sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirler” dedi.

 

08 Tem 2023 - 17:20 - Güncel