Can Kuruyemiş ve Baharat yeni yerinde hizmete açıldı

Elbistan’da kuruyemiş ve baharat sektöründe 15 yıldır hizmet veren Can Kuruyemiş ve Baharat, düzenlenen törenle yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Can Kuruyemiş ve Baharat yeni yerinde hizmete açıldı
Can Kuruyemiş ve Baharat yeni yerinde hizmete açıldı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

6 Şubat’taki asrın felaketi, işletmenin bulunduğu binanın da yıkılmasına neden oldu. Can Kuruyemiş ve Baharat, yenilenen yüzü ile Yunus Emre Mahallesi Hacı Esat Efendi Caddesi üzerindeki depremden kısa süre sonra 15 yıllık tecrübesi ile yeniden Elbistan halkına hizmet vermeye başladı.

İşyerinin açılış törenine Elbistan İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Uğur Koyuncu, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, AK Parti Elbistan Kadın Kolları Başkanı Fazilet Seviç, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Esnaflar ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin ve davetliler katıldı.

Dua edilmesinin ardından mağazanın açılış kurdelesini davetlilerle birlikte kesen işletme sahibi Adnan Aslan, 15 yıllık tecrübeleri ile depremin ardından yeni yerlerinde Elbistan halkına en kaliteli hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“İş yerimiz 6 Şubat’ta yaşadığımız depremde yıkıldı. Yaşanan yıkımın üstesinden gelebilmek ve birlikte yeniden hayal kurabilmek için kollarımızı sıvadık. Bugün yeni yerimizde Elbistan halkına hizmet vermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. İşletmemizde her türlü kuruyemiş, şekerleme, baharat çeşitleri ve şarküteri ürünlerini günlük ve taze olarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. 15 yıllık tecrübe ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Açılışımıza özel bayram öncesinde indirimlerimiz olacak. İlkemiz güler yüz, kaliteli ve taze ürün uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Vatandaşlarımıza açılışımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.”

24 Haz 2023 - 16:45 - Güncel