Milli eğitim personellerine üstün gayret belgesi takdim edildi

Elbistan’da, 6 Şubat’taki asrın felaketi sonrasında sahada fedakarca görev yapan milli eğitim personellerine üstün gayret belgesi takdim edildi.

Milli eğitim personellerine üstün gayret belgesi takdim edildi
Milli eğitim personellerine üstün gayret belgesi takdim edildi
+4
Haber albümü için resme tıklayın

 

 

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü, kentte büyük yıkıma neden olan deprem sonrasında sahada canla başla çalışan personellerini, üstün gayret belgesi ile onurlandırdı.

Okul ve kurumlarda çeşitli kadrolarda çalışan 178 personele belge takdimi için Misakı Milli Toplantı Salonu’nda program düzenlendi. Programa, Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, şube müdürleri ve belge alacak personeller katıldı.

Belge takdimi ile ilgili olarak değerlendirme yapan Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, tüm personellere emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Tüm eğitim camiasının bu zorlu sürecin atlatılmasında üstüne düşeni fazlasıyla yaptığını vurgulayan Çetin, “Depremin yıktığı şehrimizde afetzedelere el uzatmak için tüm personellerimiz sahadaydı. Kendi acılarını ve sıkıntılarını bir kenara bırakıp yaralara merhem olma adına ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Öğretmenlerimizle birlikte ne görev verilirse verilsin hep ön safta yer aldılar. Yorgunluk nedir bilmeden zaman mevhumu göz etmeden afetzedelerin yüreklerini ısıtacak çalışmalarda yer aldılar. Bu fedakarlıklarının karşılığı olarak 178 personelimize üstün gayret belgesi takdim ediyoruz. Bu şehir sizlere minnettardır. Birlik ve beraberlik ruhuyla payitaht şehrimizde yaraları sarmak için gösterdiğiniz fedakarlık için fert fert hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra personellere başarı ve üstün gayret belgeleri takdim edildi.

 

23 Haz 2023 - 17:22 - Güncel