Flamingo Restaurant, eşsiz göl manzarası eşliğinde lezzet yolculuğu sunuyor

Pınar Kılınç ve Hidayet Gök’ün işletmeciliğini yaptığı Flamingo Restaurant, muhteşem göl manzarası eşliğindeki zengin menüsü ile müşterilerini ağırlamaya başladı.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Usta ellerin hazırladığı birbirinden lezzetli kebap ve ızgara çeşitleri, alabalık, pizza ve hamburger seçenekleri ile her damak zevkine uygun geniş menü yelpazesi olan Flamingo Restaurant, sıcak ve samimi bir ortamda misafirlerini ağırlamanın yanında her türlü organizasyon için de uygun bir mekan sunuyor.

Karaelbistan Mahallesi çıkışında faaliyet gösteren Flamingo Restaurant, damak zevkine düşkün olanları lezzet yolculuğuna çıkarmaya başladı. Zengin menüsü ile lezzet tutkunlarını ağırlayan Flamingo Restaurant’ın işletmeciliğini ise, uzun süredir bu sektörde yer alan Pınar Kılınç ve Hidayet Gök yapıyor.

Elbistan- Afşin karayolu araç muayene istasyonunun hemen ilerisinde göl manzaralı konumuyla lezzetli bir yemek deneyiminin adresi olan Flamingo Restaurant, ailesi ve sevdikleri ile paylaşmak isteyenlere de güzel bir atmosfer sunuyor.

İşletmeciler Pınar Kılınç ve Hidayet Gök, Flamingo Restaurant’ın kalite ve lezzetten ödün vermeyen bir anlayışla bölge halkının hizmetinde olduğunu söylediler.

Restoranda yenen her yemeğin misafirleri açısından bir zevke dönüşmesi prensibiyle yola çıktıklarını kaydeden Kılınç ve Gök, “Bir restoranın başarısının sırrı, her şeyi sanki ilk iş gününüzdeymişsiniz gibi yapmanız. Mutfağımızdaki ustalarımızdan garsonlarımıza kadar bütün personelimiz bu bilinçle çalışıyor. Hijyen ve kaliteyle damaklara hitap eden yemekler sunarak bu sektöre yeni bir anlayışla adımımız attık. Göl manzarası eşliğinde zengin menümüz ve birçok ihtiyaca cevap veriyoruz. Yemek kültürümüzde önemli bir yer tutan et spesiyallerimiz, ızgara ve alabalık ile fide-lahmacunun yanında fastfood yemek seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Tüm bölge halkını, maharetli ustalarımızın özel olarak hazırladığı mantar soslu, biber soslu ve Meksika soslu bonfile ile faita, chateobrian, Osmanlı güveç, Elbistan ve Afşin tava, çökertme kebabı, vejetaryen güveç, köri soslu tavuk, çoban kavurma eli böğründe ve Flamingo spesiyalimizi denemeye davet ediyoruz. Kahvaltı tabağı ile serpme kahvaltı seçeneği ile de güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenlerin yanındayız. İster öğle ya da akşam yemeği isterseniz de kahvaltı için eşsiz manzaraya karşı güzel bir masada oturmak isteyenleri restoranımıza bekliyoruz” dediler.

Müşterilerinin lezzet yolculuğu esnasında çocukların da dilediğince zaman geçirmesi için oyun parkının da bulunduğunu ifade eden Kılınç ve Gök, “Nezih bir ortamda, yemek ve kahvaltıları keyfe dönüştürmek isteyenler için hem açık hem de kapalı mekan seçeneğimiz bulunuyor. Aileniz, arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle Flamingo Restorant’tan adımı attığınızda size düşen tek şey zengin menümüz ve yemek çeşitlerimiz arasında seçim yapmak olacak. Yemek ya da kahvaltıda geçireceği dakikalarınızı özel kılmak en büyük amacımız” ifadelerini kullandılar.