Deforme olan yollarda onarım yapılıyor

Deforme olan yollarda onarım yapılıyor

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Belediyesi, depremde hasar gören arterlerde deforme olan kısımları yenilemek için başlattığı asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Elbistan Belediyesi, 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin yol açtığı yaraları sarmak ve şehri tekrardan ayağa kaldırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Belediye ekipleri, depremde deforme olan ve ulaşım konforunu olumsuz etkileyen yollarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Orhangazi, Battalgazi, Kümbet ve Esentepe mahallelerindeki trafiği tehlikeye sokacak durumda olan yollar, belediye ekipleri tarafından onarıldıktan sonra yamalanıyor. Ekipler ayrıca, vatandaşların taleplerine göre de aciliyeti olan bölgelere anında müdahale ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamada ise; “Şehrimizde depremden dolayı deforme olan yollar yenilenerek ulaşımda meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçmeyi hedefliyoruz. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak sorumluluk sahamızdaki yolların konfor ve güvenliğini üst seviyeye çıkartacağız. Aynı zamanda gelen ihbarlar neticesinde olumsuz bir durum yaşanmaması adına acil müdahale gereken yerlere de anında ekiplerimizi yönlendiriyoruz” denildi.