Kamyon lastiği balansı Polatlar Lastik’te

Elbistan’da, kamyon ve benzeri araçların lastiklerinin balans ayarı işlemleri Polatlar Lastik’te yapılmaya başlandı.

Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin önde gelen lastik markalarından Petlas’ın yetkili ana bayiliğini yapan Polatlar Lastik, Elbistan’da kamyon ve tır gibi araçlar için lastik balansı hizmeti sunmaya başladı.

 Polatlar Lastik firmasının yetkilileri, özellikle ağır yük taşıyan bu araçlarda lastik balansının daha da önem kazandığını hatırlatarak bu hizmeti profesyonel personellerce sunulduğunun altını çizdiler.

Petlas’ın yetkili ana bayisi olmanın yanında birçok markanın da lastiklerinin satışını yaptıklarını dile getiren firma yetkilileri, “Elbistan’ın en büyük lastik mağazası olarak kaliteli makineler, uzman ekip ve profesyonel işçilikle bölge halkına hizmet ediyoruz. Kamyon, otobüs, iş makinesi ve zirai araç lastiklerinde indirimli satışlarımız devam ediyor. Mağazamızda tüm lastik ebatlarını kolayca bulabilirsiniz. Yetkili ana bayisi olduğumuz Petlas markasının dışında diğer birçok lastik firmalarının da ürünleri mağazamızda yer almaktadır.

Ayrıca yol yardım ekibimizle yerinde hizmet sunuyoruz. Aracınız nerede olursa olsun lastiğini istediğiniz yerde takıyoruz. Firmamız, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda (hastane yolu) Opet Petrol yanında hizmete devam etmektedir” dediler.