Kandil Restaurant, yeni konsepti ile misafirlerini ağırlıyor

Ekinözü’ne bağlı Kandil Mahallesi’nde baraj gölünün hemen yanı başında yer alan Kandil Balık ve Et Restaurant, yeni konsepti ve geniş menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kandil Restaurant, alabalık ve ızgara çeşitlerini barajın mavi suları eşliğinde sunarak hem damak tadına hem de göz zevkine hitap ediyor.

Ahmet Alkaya ile Durdu Mehmet Boz’un işletmeciliğini yaptığı Kandil Restaurant, adını taşıdığı mahallenin Kayapa Mezrası’nda yer alıyor.

Yaz ayları ile birlikte baraj gölünün serinliği ve masmavi manzarasını izleyerek şehrin stresinden uzaklaşıp doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenlerin uğrak adresi olmayı sürdürüyor.

Restoranın bir aile tesisi olduğuna vurgu yapan işletmeciler Alkaya ve Boz, tüm bölge halkını yenilenen konseptleri ile lezzet yolculuğuna davet ettiler.

İşletmeciler Ahmet Alkaya ve Durdu Mehmet Boz, “Lokantamız, aile konsepti ile hizmet verecek. Alabalığın yanı sıra et ve tavuk ızgara çeşitlerimizle de hizmetteyiz. Özel kahvaltı tabağımızı da güne farklı bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerimize seçenek olarak sunuyoruz. Baraj gölünü kuşbakışı gören huzurlu ve sakin bir ortamda hem yemek yiyip hem de zaman geçirmek isteyen bölge halkını tesisimize davet ediyoruz. Restorantımıza ulaşım noktasında navigasyon yönlendirmesi mevcuttur. Hemşerilerimiz rahatlıkla bu lezzet durağına ulaşabilirler” şeklinde konuştular.

07 Haz 2023 - 17:55 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel