Başkan Eker’den seçim teşekkürü

Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen destekten dolayı ilçe halkına teşekkür etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Eker, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanmasıyla Türkiye kazanmıştır” dedi.

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turunda Ekinözü’nde seçmenlerin yüzde 67,63’ü tercihini Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullandı. İlçesindeki bu oy oranına ulaşılmasında emeği geçenler için teşekkür açıklaması yapan Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker, “Büyük bir destek ve teveccühle bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan diyerek desteklerini esirgemeyen başta Öztürk, Maarif ve İçmeler olmak üzere Ekinözü’müzün 22 mahalle ve 77 mezrasına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Seçimin, huzur ve güven ortamında tamamlandığını belirten Eker, “İlçemize yakışır bir şekilde tamamlanmış olan seçim sürecinde; Cumhur İttifakı partileri olan AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi ve Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilatlarına, STK temsilcilerine, sandık görevlilerine ve polis- jandarma teşkilatına seçimlerin huzur içerisinde tamamlanmasına katkı sunan siyasi partilere ve her bir vatandaşımıza teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanmasıyla Türkiye kazanmıştır, Ekinözü’müz kazanmıştır. Seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve duası bizimle olan tüm coğrafyalara hayırlı uğurlu olmasını diliyor; tüm hemşerilerime sevgi ve saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.