Ledem Sağlıklı Spor ve Yaşam Merkezi açılıyor

Elbistan’da, asrın felaketi sonrasında çalışmalarına ara vermek zorunda kalan Ledem Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi, 29 Mayıs Pazartesi günü itibariyle kapılarını yeniden açıyor.

Ledem Sağlıklı Spor ve Yaşam Merkezi açılıyor
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, spor yaparak sağlıklı ve zinde kalmak isteyen kadınların ilk sırada tercih ettiği Ledem Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi, faaliyetlerine başlıyor.

Ledem Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi işletmecisi Leyla Demir, 29 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Temurlar İş Merkezi’ndeki salonlarında kadınların sağlıklı yaşam adına spor yapabilmeleri için birçok aktivitenin yanı sıra her akşam aerobik seanslarına başlayacaklarını söyledi.

Deprem sonrasında faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldıklarını hatırlatan Demir, asrın felaketinde hayatını kaybedenler Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

Demir, “Salonumuz, pazartesi günü kapılarını spor yaparak sağlıklı yaşam sürmek isteyen ve form tutmak isteyen kadınlarımızın hizmetinde olacak. Salonumuz sadece kadınlara özel hizmet verecek. Her akşam aerobik seansımız olacak. Aynı zamanda uzmanlar eşliğinde kişiye özel hazırlanan programlarla kas güçlendirme, sıkılaşma, zayıflama, yağ yakma gibi aktivitelerimizle de kadınlarımızın yanında olacağız. Spor yapmanın keyfini çıkaran kadınlarımız, sağlıklı ve zinde kalmanın da yolunu açacak. Ayrıca sizler spor yaparken çocuklarınız da mini oyun parkımızda oynayabilirler” dedi.

Hareketsiz yaşamın sağlık sorunlarına ve kalitesiz yaşama neden olduğuna dikkat çeken Demir, “Açılışımıza özel olarak 29 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında geçerli olmak üzere özel bir kampanyamız olacak. Günlük 4 seans olarak hizmet vereceğiz. 17.00-18.00-19.00 ve 20.00 saatleri arasında seanslarımız var. Seans ücretimiz ise 500 lira olarak belirlendi. Kayıt ve randevu için ise 0546 928 6530 numaralı telefonu arayabilirler. Hareketsiz kalmanın getireceği sıkıntı ve sorunlardan kurtularak sağlıklı yaşama adım atmak ve sporla zinde kalmak isteyen kadınlarımızı merkezimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.