Kardeşler Oto Lastik, 2 gün boyunca ücretsiz değişim ve onarım yapacak

Karaelbistan Mahallesi’nde hizmete başlayan Kardeşler Oto Lastik, afetzede araç sahiplerine destek olmak amacıyla lastik değişim ve onarım fiyatlarında indirime gitmenin yanında 20-21 Mayıs günlerinde de bu işlemleri ücretsiz yapacak.

Kardeşler Oto Lastik, 2 gün boyunca ücretsiz değişim ve onarım yapacak
Kardeşler Oto Lastik, 2 gün boyunca ücretsiz değişim ve onarım yapacak
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kardeşler Oto Lastik işletmecisi Cuma Gök, deprem nedeniyle yıkılan işyerini Karaelbistan Mahallesi Elbistan- Göksun yolu üzerine taşıyarak faaliyete başladıklarını söyledi.

Yaklaşık 30 yıldır oto lastik tamir ve satışı alanında hizmet verdiklerini belirten Gök, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diledi.

Yüzyılın felaketi olarak nitelenen depremin merkez üssü olan Elbistan’ın zor günlerden geçtiğini vurgulayan Kardeşler Oto Lastik işletmecisi Cuma Gök, araç sahiplerine bir nebze olsun destek olabilme adına lastik tamiri ve değişiminde indirim yaptıklarını dile getirdi.

Elbistan’da yaraların sarılması ve şehrin yeniden ayağa kalkması için herkesin elinden gelen çabayı göstermesi gerektiğinin altını çizen Gök, “Şehrimizi yeniden eski günlerine kavuşturmak için herkese büyük görevler düşüyor. Biz de sektörümüzde üzerimize düşeni yapmak istedik. 24 saat hizmet veren işletmemizde; 4 lastik alan hemşerilerimize 1 sene boyunca ücretsiz lastik değişimi yapacağız. Lastik değişim ücretlerimizi de indirerek müşterilerimizin bütçesine katkı sunmak istedik. C grubu araçlarda değişim ücretimiz 150 lira, binek grubunda ise 130 liradır. Lastik tamirimiz ise 50 TL’dir. Bunlara ek olarak 20-21 Mayıs günlerinde lastik değişim ve tamir işlemlerini de ücretsiz şekilde yapacağız. Bu çorbada bizim de tuzumuz bulunsun” şeklinde konuştu.

Her araca uygun lastik çeşidiyle de hizmet verdiklerini anlatan Gök, “Birçok markanın sıfır lastiğini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her modele göre lastik çeşidimiz var. Ayrıca çıkma lastik olarak adlandırılan ikinci el lastik satışımız da bulunuyor. Yine müşterilerimiz lastik otelimizde lastiklerini güvenle saklayabilir. Lastik otel hizmetinden de herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yaklaşık 30 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde bizlere güven duyan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımız lastik tamiri ile ilgili olarak 7 gün 24 saat boyunca 0543 850 4656 ve 0546 446 9815 numaralı telefonlardan ulaşabilirler.