Kömürcü: 'Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte kuralım'  

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü, depremin en çok etkilediği çocukların geleceğe umutla bakmaları için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Kömürcü: 'Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte kuralım'  
Kömürcü: 'Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte kuralım'  
+2
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Adayı Aziz Kömürcü; 14 Mayıs’ta yapılacak seçim çalışmaları çerçevesinde Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesini ziyaret ederek konteyner kentte kalan vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği bölgelerde siyaset yapmadan vatandaşlarla dertleşen, sorunlarını çözmek için büyük gayret gösteren MHP’li Aziz Kömürcü; “En başta söylediğimiz gibi hiçbir zaman siyaset yapmadık, yapmayacağız da. Büyük bir afetten çıkan kardeşlerimizin sorunlarını dinleyip çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. Kendimizin çözdüğü de oluyor, yetkililere ulaştırdığımız da oluyor ama her zaman çözme tarafında büyük bir gayret gösteriyoruz" dedi.

Nurhak programında Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze ait Gezici Kütüphane aracını da ziyaret eden MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü çocuklarla bir süre sohbet ederek vakit geçirdi, onlara hediyeler dağıttı. MHP’li Aziz Kömürcü; “Depremden en çok etkilenen çocuklarımızdır. Aslında olumsuz tüm olaylardan en çok etkilenen onlardır. Depremin psikolojik etkisini bir nebze olsun azaltan projeleri her zaman desteklememiz lazım. Bu çerçevede Yozgat İl Kültür Müdürlüğümüze, Kültür ve Turizm Bakanlığımıza bu projeden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu tür projelerin artmasını diliyorum. Çocuklarımız çocukluğunu yaşamalı, onları bu psikolojiden bir süreliğine de olsa uzak tutmalıyız. Onlar küçüklüğünde yaşadıkları olumlu ya da olumsuz travmaları unutmazlar. Cumhur ittifakı çocuklarımızın geleceği için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor, onlara iyi bir gelecek hazırlamak için tüm sorumluluğuyla hareket ediyor. Çocuklarımız ülkemizin geleceğini inşa edecekler, bizde onlara iyi bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz. 14 Mayıs’taki seçimin ne kadar önemli olduğunu bilmemiz gerekiyor" şeklinde konuştu.

Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü çocuklarla uzun uzun sohbet ettikten sonra hepsine oyuncak hediye ederek gönüllerini aldı.