MHP'li Kömürcü: "Devletimizin yanında her zaman elif gibi dimdik durduk"

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü; “Sayın Genel Başkanımız devletimizin yanında her zaman dimdik durmuştur. Hiçbir pazarlık yapmadan, devletinin ve milletinin yanında yer almıştır. Şehrimize düşen ise MHP’yi Kahramanmaraş’ta birinci parti yapıp meclise güçlü bir şekilde göndermektir" dedi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü, partisinin Andırın İlçe Seçim Bürosu açılışında konuştu. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimin ülkenin ve milletin geleceği açısından büyük önem taşıdığına vurgu yapan MHP’li Aziz Kömürcü, çok sıkıntılı süreçlere rağmen yaşanılan başarının devam etmesi için 14 Mayıs’ta halkın sağduyusunun galip geleceğine inandığını dile getirerek 14 Mayıs tarihinin Türkiye’yi ve milleti 21. yüzyıla taşıyacak kadroların belirlenme seçimi ile ülkenin ve milletin istikametinin belirlenmesi açısından büyük önem taşıdığını bir kez daha hatırlattı.

Kahramanmaraş’ta yaptığı sıra dışı siyaset anlayışı ve çalışmalarıyla dikkat çeken Türkiye’nin başarılı bürokratlarından MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü, Türkiye’nin yerli ve milli projelerde kat ettiği mesafenin bundan sonra da önemli olduğunu ve aynı hızla kat etmeye devam etmesi gerektiğini dile getirdi. MHP’li Aziz Kömürcü; “İHA vear ve SİHA'ların yanı sıra dünyada son 10 yılda ülkelerin savunma sanayilerine teslim edilenler arasında en iyi olan bir savaş gemisidir. Bu gemide yerli mühendislerimiz tarafından Tuzla’da yapılarak ordumuzun envanterine teslim edilmiştir.

Türk mühendisleri tarafından inşa edilerek hayata geçirilen etüt ve sondaj gemilerimiz Karadeniz’de yaptığı aramada 710 milyar metreküp doğal gaz rezervi buldu ve bu rezerv ülkemizin boru hattına aktı. Hani gemilerimiz ilk aramaya çıktığında ‘bulamazlar, başaramazlar’ diyorlardı; bulduk, başardık ve ülkemizde halkımızın kullanımına sunduk. Akabinde Gabar’da Cudi dağından petrol bulduk. Hatırlayın geçmiş dönemde bu dağlara güvenlik nedeniyle giremiyorduk, terör örgütü o dağlarda petrolün üzerinde kamp kurup kimseyi o bölgeye sokmuyordu. Ülkesi için çalışan, milleti için çalışan liderler, ittifaklar terör örgütünü temizliyor üzerine de gidip orada dünyanın en kaliteli petrolünü buluyor.

Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bu ülkeye, bu millete sevdalıdır. Biz 14 Mayıs’ta Türk milletinin sağduyusuna güveniyoruz. Milletimizin sağduyusu 14 Mayıs’ta Cumhur ittifakını bir kez daha ülkesi ve milleti için göreve getirecektir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yana tercihini kullanacağından endişemiz yoktur. Geçmişte yaşanılan başarıların devam için Cumhurbaşkanımızı tartışma yaratmaksızın açık ara oy farkıyla tekrar seçmemiz gerekmektedir. 

Bu kısa sürede; pandemi yaşadık, orman yangıları yaşadık, deprem yaşadık, buna rağmen ülkemizdeki başarılı projeler göz doldurdu. Yaşanılan sıkıntılar kolay süreçler değildir, bu sıkıntılı süreçlere rağmen yaşanılan başarıların devamı için seçimin çok önemli olduğunu belirtiyorum' diye konuştu.

Türkiye’nin başarılı sürecinde MHP’nin hiçbir pazarlığa girmeksizin ülkesi ve milleti için elini taşın altına koyduğunu dile getiren MHP’li Aziz Kömürcü, “Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ülkesi ve milleti için hiç düşünmeden Cumhur ittifakına destek verdi. Hiçbir şekilde verdiği desteği pazarlık konusu yapmamıştır. Tek derdimiz, ülkemize ve milletimize olan sevdamızdır, Elif gibi devletimizin yanında dimdik durduk. Sayın Genel Başkanımızın Elif gibi dimdik duruşundan dolayı Andırın’da, Kahramanmaraş’ta MHP’yi birinci parti yapmak zorundayız. Partimizin en az 150 milletvekili ile mecliste temsil edileceğine inancımız tamdır" ifadelerini kullandı.

Açılışa Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Vahit Demiröz, MHP Andırın İlçe Başkanı İlker Güngör, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Kadir Kayıran ve çok sayıda partili katıldı.