Sahanın en hareketli ismi MHP’li Aziz Kömürcü oldu

Yaptığı çalışmalarla partisine katkı veren Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü, hareketliliğini artırarak adaylar arasında farkını konuşturdu. Şehri karış karış gezen MHP’li Aziz Kömürcü siyaset yapmadı, hemşerileriyle dertleşti.

Sahanın en hareketli ismi MHP’li Aziz Kömürcü oldu
Sahanın en hareketli ismi MHP’li Aziz Kömürcü oldu
+3
Haber albümü için resme tıklayın

MHP’li Aziz Kömürcü, yaptığı sadece çalışmalarla hemşerilerinin gönlünde taht kurmayı başardı. Gittiği her bölgede siyaset yerine halkın sorunlarıyla ilgilenen ve Türkiye’nin geleceğini konuşan MHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü, siyaset yerine ülkenin sosyal, ekonomik, teknoloji ve savunma sanayinde geldiği noktayı değerlendirdi, ülkenin atacağı adımları sıraladı. Her gün bir ilçede vatandaşlarla buluşan Milletvekili Adayı Aziz Kömürcü’nün çalışma sitili, hemşerilerinin gönlünde taht kurmasına neden oldu. Siyaset yerine dertleşmeyi, sorunları üst mercilere ulaştırarak çözümüne aracılık etmeyi seçti.

MHP’nin genç ve dinamik Adayı Aziz Kömürcü, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’ye yol arkadaşı olmanın kendisinin için yeterli olduğunu, bu çerçevede memleketine ve milletine hizmet etmek için cansiperane çalıştığını dile getirdi.

Sahadaki çalışmaları sırasında; devletin tüm imkânlarıyla sahada vatandaşının yanında olduğunu gördüklerini, bununla da bir kez daha gurur duyduklarını söyledi.

Saha çalışmalarıyla ilgili bilgilerde veren MHP’li Aziz Kömürcü şöyle konuştu;

“Bilindiği üzere 27 Nisan tarihinde sade bir törenle aday tanıtım toplantımızın ardından partimizin çizdiği program doğrultusunda aday olarak sahadaki çalışmalarımıza başladık. İlk çalışmamıza Türkoğlu ilçemizde esnaf ve vatandaşlarımızla buluşarak başladık. Akabinde sırasıyla Dulkadiroğlu, Onikişubat, Andırın Göksun, Çağlayancerit, Elbistan, Afşin ilçe ziyaretlerimizle saha çalışmalarımız devam etmektedir.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar kapsamında mümkün olduğu kadar ne kadar STK ve Teşkilat ziyaretleri gerçekleştirsek de asıl amaç ve gayemiz depremden etkilenen vatandaşlarımıza, esnaf ve sanayicilerimizle devamlı bir araya gelmeye çalışarak kendileriyle sıkıntı ve dertlerine ortak olmaya çalıştık. Bu ziyaretlerimiz de elimizden geldiği kadar depremden etkilenen vatandaşlarımızın, esnaflarımızın ve sanayicilerimizi bizzat dinleyerek notlarımızı aldık. Ziyaretlerimiz kapsamında sahada vatandaşlarımızın taleplerine elimizden geldiğince anında cevap vermeye çalıştık. Özellikle çadır kent ve konteyner kent ziyaretlerimizde sınava hazırlanan öğrenci kardeşlerimiz için ayrı çalışmalar gerçekleştirdik.

Her gün bir ilçemizi ziyaret ederek depremzede vatandaşlarımızın taleplerini en ince ayrıntısına kadar ayrıştırarak ilgili kurum ve kuruluşlara iletimi sağlayarak takipçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz.”