Depremzede Münevver’e, polisten 12’inci yaş günü sürprizi

Elbistan’da deprem sonrasında evleri hasar gördüğü için afet çadırında kalan Münevver Bülbül’e, 12’inci yaş gününde polis ekipleri tarafından sürpriz yapıldı.

Depremzede Münevver’e, polisten 12’inci yaş günü sürprizi
Depremzede Münevver’e, polisten 12’inci yaş günü sürprizi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Depremin kalbindeki Elbistan’da bir yandan sahadaki çalışmalar sürerken kurulan konteyner ve çadır kentlerle de yaralar sarılmaya çalışılıyor. İlçe merkezindeki Esentepe Mahallesi’nde de depremzedeler için çadır kent oluşturuldu. Çadır kentin güvenliği için çalışmalar yapan Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, Münevver Bülbül adlı çocuğun polisleri çok sevdiğini ve 12.yaş günü olduğunu öğrendi. Bunun üzerine depremzede anne ile görüşen polis ekipleri, küçük Münevver için doğum günü sürprizi hazırlamak istediklerini söyledi. Ailenin kabul etmesinin ardından Toplum Destekli Polislik (TDP) ve Trafik Denetleme Büro Amirliği personelleri, hazırladıkları pasta ve hediyelerle birlikte kaldığı afet çadırına giderek Münevver’e sürpriz yaptı.

Polis ağabey ve ablalarının kendisi için hazırladığı sürpriz doğum günü karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Münevver, tuttuğu dilek sonrası pastanın üzerindeki mumları üfledi. Doğum günü pastasını kestikten sonra resmi ekip otosu ile şehirde gezen Münevver, kendisine sürpriz yapan polislere teşekkür etti.

Aile de; Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bu anlamlı organizasyonundan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek polislere teşekkürlerini ilettiler.

31 Mar 2023 - 15:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel