Başkan Özgen: “Bir şey değişecek her şey değişecek”

Milli Yol Partisi Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Seçimi’ne hazır olduklarını belirterek, “Bir şey değişecek her şey değişecek” dedi.

Başkan Özgen, Milli Yol Partisi’nin (MYP) seçimlere girmeye hak kazandığını hatırlattı. ‘Adalet, liyakat, sürdürülebilir üreten istihdam ekonomisiyle borç almadan yönetilen bir Türkiye olacak’ diyen Başkan Özgen, şöyle devam etti:

“6 Şubat’ta kıyametin provasını yaşadık. Acıların, yoklukların içerisinde önümüzü göremiyoruz. İnşallah bu günleri ve travmayı birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız. Yeni bir seçim sathına girdik. Biz; hepimiz kardeşiz, komşuyuz, akrabayız, aynı memleketteyiz. Birbirimizi kırmadan; kavgaya mahal vermeden olgunlukla bu seçimi geçirmemiz lazım. Unutmayın ki parti din-iman değil. Siyasilerin kötü ve yapıcı olmayan sözlerine bakıp da birbirimizi kırmayalım. Benden-bizden olmasın; kim bu memlekete, insanına hizmet ederse Allah razı olsun der köşelerimize çekilmeyi biliriz.”

Proje ve programlarıyla 14 Mayıs’ta halkın huzuruna çıkacaklarını vurgulayan MYP Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, “Milli Yol Partisi olarak seçimlere girmeye hak kazandık. Bir şey değişecek her şey değişecek diyoruz. Bu tek adam zihniyetiyle ülke yönetilemez. Halimiz ortada. Tek celsede adaleti tesis etmekten başka çaremiz yok. Süreli siyaset diyoruz. En fazla 4+4 diyoruz. Sanayicimizi, çiftçiyi, besiciyi desteklemeliyiz. Neo kapitalizmin çarklarında ezilen işçiyi, memuru, emekliyi, fakiri, fukarayı ezen bu sistemden kurtulmamız lazım.

Milli Yol Partisi olarak tek gayemiz insanların ırk, dil ve rengine bakmadan onurlu ve şerefli yaşamasını sağlamaktır. Mevcut iktidar ömrünü tamamlamıştır. Sizleri 14 Mayıs’ta güçlü bir irade ortaya koyarak çiçeklerle uğurlayacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

 

30 Mar 2023 - 15:22 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel