‘Devlet-millet omuz omuza’ sözü vücut buldu

Koordinatör vali olarak görevlendirildiği günden bugüne Elbistan’ı yeniden ayağa kaldırmak için gecesini gündüzüne katan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in bir vatandaşın derdini dinlerken çekilen fotoğraf kareleri, ‘devlet-millet omuz omuza’ sözünün ispatı oldu.

‘Devlet-millet omuz omuza’ sözü vücut buldu
‘Devlet-millet omuz omuza’ sözü vücut buldu
+1
Haber albümü için resme tıklayınKayseri Valisi Gökmen Çiçek, koordinatör vali olarak görevlendirildiği günden bugüne kadar dur durak bilmeden çalışıyor. Şehirde ihtiyaç duyulan her noktadaki en ince detayı bile atlamadan büyük hassasiyetle koordinasyonu sağlayan Vali Çiçek, vatandaşlarla da sürekli iç içe olmaya gayret ediyor.
Sorunları yapıcı bir yaklaşımla çözme çabasıyla Elbistanlıların gönlünü fetheden Vali Çiçek, samimi ve içten tutumuyla da depremzedelerin takdirini topluyor.
Vali Çiçek’in vatandaşlarla olan diyalogu esnasında çekilen fotoğraflar da bu durumun en önemli göstergesi oluyor. Genç-yaşlı demeden tüm halka kucak açan Vali Çiçek, bir Elbistanlı gibi Elbistan’ı düşünüyor.
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Büyüklerimizin dualarıyla ayağa kalkacağız. Durmadan yorulmadan Elbistan'ı ayağa kaldırmak için mücadeleye devam edeceğiz. Allah bizleri bu büyük millete mahcup etmesin. Milletimiz, devletiyle omuz omuzadır” açıklamasında bulundu.

06 Mar 2023 - 15:14 - Güncel