Kaymakam Vural, 3 kırsal mahallede vatandaşlarla bir araya geldi

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, ilçeye bağlı 3 kırsal mahallede incelemelerde bulundu.

Kaymakam Vural, 3 kırsal mahallede vatandaşlarla bir araya geldi
Kaymakam Vural, 3 kırsal mahallede vatandaşlarla bir araya geldi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, kırsal mahallelerdeki sorunları yerinde tespit edip vatandaşların taleplerini dinlemek için bir süre önce başlattığı ziyaret programında Ovacık, Hacıhasanlı ve Evcihüyük Mahalleleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurum amirlerinin de eşlik ettiği ziyarette 3 mahalleyi ilgilendiren sorun ve taleplerin değerlendirilmesi amacıyla toplantı düzenlendi. Toplantıda söz alan muhtarlar, mahallelerinin çözüm bekleyen sorunlarını dile getirdi. Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, sorunların muhatabı olan kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ve yöneticilerden de atılacak adımlarla ilgili bilgi aldı.

Kaymakam Vural, toplantının ardından 3 mahallede de vatandaşların hanelerine misafir oldu.

Kaymakam Vural, göreve geldikten kısa bir süre sonra başlattığı kırsal mahalle gezilerinin sorunların ve sıkıntıların yerinde tespiti için önemli olduğunu dile getirdi.

Evcihüyük, Ovacık ve Hacıhasanlı Mahalleleri’ndeki vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, “Toplantılarımız devlet hizmetlerinin verimliliği ve etkinliği açısından önem arz ediyor. Sorunları ilk ağızdan dinleme fırsatı buluyor ve çözüm önerilerimizi de onlarla birlikte değerlendiriyoruz. Devletimizin her zaman vatandaşın yanında olduğunu en iyi şekilde hissettirmek için hane hane gezeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

02 Şub 2023 - 17:01 - Güncel