Avukat Ramazan Demirci Hukuk Bürosu törenle açıldı

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği avukatlarından Ramazan Demirci, hukuk bürosu mütevazı bir törenle açıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Avukat Ramazan Demirci Hukuk Bürosu, Kuyumcular Çarşısı Zekibey İş Merkezi hizmet verecek.

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Avukat Ramazan Demirci, stajını Elbistan’da tamamladıktan sonra Elbistan’da kendi hukuk bürosunu açtı.

Hukuk Bürosu’nun açılışına Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. Cihat Yılmaz ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Kahramanmaraş Barosu Başkanı Av. Cihat Yılmaz, avukatların, bağımsız savunmayı temsil ettiğini ve halkın hak arama özgürlüğünün sesi ve teminatı olduğuna dikkat çekerek meslektaşı Avukat Ramazan Demirci’ye başarı dileğinde bulundu.

Mesleğini adaletten şaşmadan sürdüreceğini vurgulayan Avukat Ramazan Demirci ise, “Savuma makamının kutsal bekçileri olan biz avukatların en önemli vazifesi hukuki münasebetleri düzenlemesi, her türlü anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyetine uygun olarak çözümlenmesini sağlamaktır. Savunma hakkının en iyi temsilcilerinden biri olacağıma inancım tam. Yüklendiğim tüm görevleri bu görevin kutsallığına yakışır bir şekilde özen, doğruluk ve onur içinde yerine getireceğim ve avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun biçimde davranacağım bir meslek hayatım olmasını temenni ederim. Hukuk büromuzun açılışına katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Yapılan duanın ardından hukuk bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

21 Oca 2023 - 16:46 - Güncel