Kurumlar arasındaki paylaşım KAMP uygulaması ile sağlanacak

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü, resmi kurumlar ve okullardaki ihtiyaç fazlası malzemelerin paylaşımı için ‘Kurumlar Arası Malzeme Paylaşımı’ (KAMP) uygulamasını hayata geçirdi.

 

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, KAMP’ın, kaynakların etkin ve verimli kullanımı yanında israfı da azaltacak bir paylaşım platformu olduğunu söyledi.

Kurumlar Arası Malzeme Paylaşımı (KAMP) uygulamasının, Elbistan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde sürdürüleceğine işaret eden Çetin, “Kurumlarımızdaki fazla malzemelerin paylaşılması, etkin kullanımı ve kamu yararı adına Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi okul ve kurumlarımızın kullanımı için bir platform geliştirdik. Elbistan Mesleki ve Teknik Anadolu Lise'mizin öğretmenlerinin katkılarıyla hazırlanan bu sistem üzerinden kurumlarımız fazla malzemeleri sisteme girerek başka bir kuruma verebilecek ya da başka bir kurumdaki fazla bir malzemeyi alabilecek. Bu sistem ile yıllık olarak kaç malzeme kurumlar arası el değiştirmiş, yaklaşık maliyeti nedir görebileceğiz. Hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

20 Oca 2023 - 16:58 - Güncel