Takdir alan öğrenciye Ülkü Ocakları’ndan eğitim seti hediyesi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan İlçe Başkanı Muammer Zencirkıran, derslerinde başarılı olarak takdir alan ortaokul ve lise öğrencilerine, yapay zeka destekli ‘Odak 2023’ eğitim seti hediye edeceklerini söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Zencirkıran, eğitim seti hediyesini almak isteyen öğrencilerin, Örnek İşhanı’ndaki ilçe binasına takdir belgesi ile gelmelerinin yeterli olduğunu söyledi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan İlçe Başkanı Muammer Zencirkıran, eğitim alanında çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini dile getirdi.

Geleceğe hazırlanan öğrencilerin eğitimde başarı çıtasının yükselmesini istediklerini vurgulayan Başkan Zencirkıran, bu amaçla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi’nce yapay zeka destekli "Odak 2023" eğitim seti projesinin hayata geçirildiğini hatırlattı.

Elbistan’daki öğrencilerin de daha hızlı okuması, okuduğunu daha iyi anlaması ve odaklanması için hazırlanan bu eğitim setinden faydalanmasını amaçladıklarını söyleyen Zencirkıran, ‘Takdir belgeni getir Odak 2023’ü götür’ kampanyası başlattıklarını dile getirdi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan İlçe Başkanı Muammer Zencirkıran, “Türk gençliğini çağın ötesine geçen bir anlayışla donatmak, geliştirmek, ileriye taşımak için durmak bilmeden çalışıyoruz. Takdir belgesi alan tüm öğrencilerimize hediye edeceğimiz Odak 2023 adlı eğitim setimiz, öğrencilerimizin dikkatlerini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermeyi amaçlıyor. Odak 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor.

İlçemizde, takdir belgesi ile Güneşli Mahallesi Örnek İşhanı’ndaki ilçe binamıza gelen tüm öğrencilerimiz, eğitim seti hediyelerini alabilirler” şeklinde konuştu.

.

19 Oca 2023 - 16:53 - Eğitim