Gümüşler Oto’dan traktör tanıtımı

Same, Deutz-Fahr Elbistan-Kahramanmaraş Bölge Bayii Gümüşler Oto, düzenlediği etkinlikte çiftçilere traktör tanıtımı yaptı.

Gümüşler Oto’dan traktör tanıtımı
Gümüşler Oto’dan traktör tanıtımı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Güneşli Mahallesi Hamza Akbaş Caddesi üzerinde bulunan işyerinde düzenlenen Same ve Deutz Fahr marka traktörlerin tanıtım etkinliğine Same ve Deutz Fahr Bölge Müdürü Ahmet Ata, Satış Müdürü Ali Kemal Koç ve çiftçiler katıldı.

“Same, Deutz-Fahr marka traktörlerin her çiftçinin talep ettiği bir marka haline geldiğini ve bölge çiftçisine tanıtımı etkinlik düzenlediklerini belirten işletme sahibi Halil Gümüş, “Çiftçilerimizin, traktörleri daha yakından inceleyebilmeleri için böyle bir etkinlik düzenledik. Düzenlediğimiz tanıtım etkinliğimizde çiftçilerimiz Same ve Deutz-Fahr marka traktörlerimizin 5E serisi modellerini daha yakından tanıma fırsatı buldular. Çiftçilerimiz 5E serisi traktörlerimizin performanslarını beğendiler. Traktörlerimiz ve diğer tarım aletlerimiz ile bölge çiftçimizin her zaman yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Çiftçilerin yoğun ilgi gösterdiği tanıtım etkinliğinde konuşan Same ve Deutz Fahr Bölge Müdürü Ahmet Ata, “Bugün burada Same, Deutz-Fahr marka traktörlerimizin 5E serisi modellerini tanıtmak için bir araya geldik. Bu etkinliği düzenleyen bayimiz Halil Beye teşekkür ediyorum. İnşallah sizlere daha güzel hizmet vermek adına, daha güzel yarınlar adına, Türk çiftçisini kalkındırmak adına hem firmamız hem bayimiz sizlere daha iyi hizmetler vereceğiz. Etkinliğimize katılan tüm çiftçilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çiftçilere 5E serisi traktörler hakkında çiftçilere detaylı bilgi veren Same, Deutz-Fahr Satış Müdürü Ali Kemal Koç ise şunları söyledi:

“Traktörlerimizi yakından görmek incelemek isteyen çiftçilerimizi bilgilendirdik. Fiyat konusunda emsal oranına daha uygun ve daha az yakıt tasarrufu sağlayan modellerimizi tanıttık. E5 serisi modellerimiz sağlamlık konusunda tüm bildiklerinizi unutturacak. Alın terinize değer katan yerli gururumuz Same, Deutz-Fahr markasını tercih eden çiftçilerimize teşekkür ediyorum.”

Tanıtım programının ardından katılımcılara yemek ikramında bulunuldu.

13 Oca 2023 - 16:50 - Güncel