Cihan Köy Pazarı törenle hizmete açıldı

Doğal, katkısız ve el yapımı organik ürünlerin satışa sunulduğu Cihan Köy Pazarı, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Cihan Köy Pazarı törenle hizmete açıldı
Cihan Köy Pazarı törenle hizmete açıldı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

İşletmeciliğini İbrahim ve Mustafa Cihan’ın yaptığı Cihan Köy Pazarı, Yunus Emre Mahallesi Hacı Esat Efendi Caddesi Saraykent ışıklarda düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

Organik, doğal, sağlıklı köy ürünlerinin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Cihan Köy Pazarı’nın açılışına çok sayıda davetli katıldı. Yapılan duasının ardından işyerinin açılış kurdelesini işletme sahipleri İbrahim ve Mustafa Cihan birlikte kestiler.

Her bir ürünü doğal ve direkt olarak üreticiden tüketiciye ulaştırdıklarını belirten işletme sahipleri İbrahim ve Mustafa Cihan, “Vatandaşlarımız artık daha çok organik ve doğal ürünleri tercih ediyorlar. Biz de işyerimizde organik, doğal, sağlıklı köy ürünlerini müşterilerimize günlük ve taze olarak ulaştırıyoruz. Peynir, tereyağı, kaymak, süt, yoğurt, köy yumurtası, bal, zeytin, gibi yöresel ürünlerin yanı sıra çerez ve şekerleme çeşitlerini satışa sunuyoruz. Doğal, katkısız ve el yapımı organik ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize günlük ve taze olarak ulaştırıyoruz. Yerli ve doğal ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla Elbistan halkına hizmet edeceğiz. Sağlıklı, organik ve taze gıda ürünlerini arayan tüm müşterilerimizi işyerimize bekliyoruz. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dediler.

Açılışın ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

09 Oca 2023 - 16:16 - Güncel