Kaymakam Vural’dan yeni yıl mesajı

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, şehrin potansiyelini harekete geçirerek kalkınması, büyümesi için başlatılan çalışmaların 2023’te de devam edeceğini söyledi.

 

Kaymakam Vural, mesajında, “Ülkemiz ve ilçemiz için birçok önemli gelişmeye sahne olan, sevinçleri ve hüzünleri ile geride bıraktığımız bir yılın ardından, 2023 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız. Her yeni yıl, geçen bir senenin muhasebesinin yapılmasının yanında, tecrübelerden de yola çıkarak hem birey hem de toplumun geleceği için yeni yol haritasının belirlenmesine imkan sağlayan dönüm noktalarıdır. Bu doğrultuda da Elbistan’ımızı her anlamda geleceğe hazırlamak için ortak akıl ve sinerji içerisinde hareket ederek, birlik ve dayanışma içerisinde olacağımız bir yıla adım atıyoruz. Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, şehrimiz ve insanlarımızın refahı için belirlediğimiz hedeflere ulaşma noktasında çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle el ele vermeliyiz. İnanırsak ve Elbistan’ın potansiyelini harekete geçirirsek 2023’ün şehrimiz açısından bir başarı hikayesinin yazıldığı dönem olacağına inanıyorum” dedi.

Elbistan’ın 2023 yılına önemli hedeflerle girdiğini hatırlatan Kaymakam Vural, “Yeni yılla birlikte eğitimde, tarımda, sanayide, sporda, ekonomide ve tüm sosyal alanlarda önemli bir mesafe katma hedefimizi gerçekleştirme gayreti içerisinde olacağız. Elbistan’ın daha fazla kalkınması, daha iyi tanıtılması,  marka kent olması, bölgenin ve ülkemizin en önemli cazibe merkezlerinden birisi haline gelmesi için yaptığımız çalışmalarımız yeni yılda da artarak devam edecek” şeklinde konuştu.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, son olarak, “2023’ün, bizleri daha çok güzelliklerin beklediği, mutluluklarımızın arttığı ve ümitlerin filizlendiği bir yıl olması dileğiyle tüm Elbistanlı hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. 2023 yılının sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

31 Ara 2022 - 12:34 - Güncel