Elbistan ve Başakşehir’den eğitimde güç birliği protokolü

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul’un Başakşehir Milli Eğitim Müdürlüğü arasında ‘eğitimde güç birliği’ protokolü imzalandı.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, imzaladıkları protokolle Başakşehir’deki okullar arasında paydaşlıklar kurulacağını, ulusal ve uluslar arası alanlarda da ortak projeler geliştirileceğini söyledi.

Elbistan’la İstanbul’un Başakşehir ilçesi arasındaki eğitim dayanışmasını öngören protokol, Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin ile Başakşehir Milli Eğitim Müdürü Ahmet Coşkun tarafından imzalandı.

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, yaptığı değerlendirmede, “İmzaladığımız protokolün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza eğitim hayatlarında yeni pencereler ve ufuklar açacağına inanıyoruz” dedi.

Çetin, “Protokol kapsamında ulusal-uluslararası ortak projeler geliştirilecek, eğitime dair çalışmalar yapılacak, okullar arası paydaşlıklar kurulacak. Yarının üreten neslini en iyi şekilde yetiştirebilme adına güçlerimizi birleştirdik. İmzaladığımız protokol ile Elbistan ve Başakşehir arasında bir köprü kuracağız. Eğitimin hemen her aşamasında ortak çalışmalar yapıp dayanışma içinde çocuklarımızın geleceğe emin adımlarla yürümeleri için gayret içerisinde olacağız. Bu birliktelik ve güç birliğinin en kısa zamanda meyvesini vereceğine inanıyorum. Şehrimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

26 Ara 2022 - 17:22 - Eğitim