İhlas Pazarlama & İhlas Mağazası 461. Şubesi Elbistan’da açıldı

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren İhlas Pazarlama & İhlas Mağazalarının 461. Şubesi Elbistan’da düzenlenen törenle hizmete açıldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Ceyhan Mahallesi Ulu Camii Caddesi Adalet Sokak Şımarık Kozmetik arkasında Elbistan ve bölge halkına verecek İhlas Pazarlama & İhlas Mağazası’nın açılış törenine Bölge Müdürü Karabey Bulut, Bölge Müdür Yardımcısı Burak Akpınar, Malatya Bölge Müdürü Engin Turan, Elazığ bölge Müdürü Veysel Beyazgül, Eğitim koordinatörü Ahmet Dalkıran, Elbistan Esnaflar ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin ve davetliler katıldı.

Büyüme hedeflerinin olduğunu belirten İhlas Pazarlama & İhlas Mağazası Bölge Müdürü Karabey Bulut, ise “Burası sadece bir başlangıç. Elbistan’da ekip olarak güçlü bir şekilde büyümeyi hedefliyoruz. Mağazamızın açılışını gerçekleştirerek artık işe başlayalım. Hepimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

İhlas Pazarlama & İhlas Mağazası Bölge Müdür Yardımcısı Burak Akpınar ise, “461. şubemiz Elbistan’a hayırlı olsun. Firma olarak istihdam yarattığımız için mutluyuz. Kahramanmaraş ve ilçelerine yatırımlarımız devam edecek. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İhlas Pazarlama & İhlas Mağazası Ofis Müdürü Seda Demir ve Mağaza Müdürü Keramettin Savaş da, “İhlas Pazarlama’da Aura Clean Max Sağlık ve temizlik robotu ve Aura Cebilon su arıtma cihazı satışı yapılıyor. Mağaza satışımızda ise küçük ev aletleri, çeyiz paketleri, beyaz eşya çeşitleri, televizyonlar, robot süpürgeler, airfryer, elektrikli şofben ve daha birçok ürün satışı yapıyoruz. Elden taksit seçeneği ile 24 aya varan taksitlerle ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Mağazamızın açılışına katılarak bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Yapılan konuşmaların ardından işyerinin açılış kurdelesi kesildi.

26 Ara 2022 - 17:18 - Güncel