Koruculardan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yağan’a ziyaret

Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Celalettin Fırtına, ilçelerin dernek temsilcileri korucu başları ile beraber Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan’ı makamında ziyaret etti.

Büyütmek için resme tıklayın

 

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün misafir ettiğimiz heyet heyet benim için çok kıymetlidir. Sizleri bugün buradan ağırlamaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim. Gerek terörle mücadelede, gerekse huzurun ve asayişin sağlanması görevlerinde bir personelim olarak gördüğüm ve öyle olan korucularımızın jandarma teşkilatımızın yanında ve berber yaptıkları görevler takdire şayandır.  Ben gerek diğer illerimizdeki görevim esnasında gerekse Kahramanmaraş’ta göreve geldiğim günden beri, korucu arkadaşlarımızın verilen her türlü görevleri layığı ile yapıp bize önemli faydalar sağladığını ve bundan dolayı da mutlu olduğumu belirtmek isterim” dedi.

Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Celalettin Fırtına da, güvenlik korucularının her zaman görev başında olduğunu belirterek, nezaketinden dolayı Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan’a teşekkür etti.

 

 

22 Ara 2022 - 17:04 - Güncel