SYDV Mütevelli Heyeti muhtar üye seçimleri yapıldı

Elbistan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti’nde görev alacak mahalle muhtarlarının belirlenmesi amacıyla seçim yapıldı.

Büyütmek için resme tıklayın

 

2023 yılında SYDV Mütevelli Heyeti’nde yer alacak olan mahalle muhtarları, Çıtlık Mahallesi muhtarı Orhan Güngör ve Yeşilyurt Mahallesi muhtarı Ahmet Kıyan oldu.

Elbistan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda (SYDV) bir yıl boyunca görev yapacak mütevelli heyeti üyelerinin seçimi için muhtarlar sandık başına gitti. SYDV Elbistan Müdürü Dilek Otlutepe ve personellerin nezaretindeki Mütevelli Heyeti muhtar temsilcisi üyelerinin seçimi, öğretmenevinde mahalle muhtarının katılımı ile yapıldı. Seçimde, Fakıoğlu Mahallesi muhtarı Mehmet Yücel, Çıtlık Mahallesi muhtarı Orhan Güngör, Yeşilyurt Mahallesi muhtarı Ahmet Kıyan ve Topallı Mahallesi muhtarı Ahmet Bozkurt adaylığını açıkladı.

Oylama ve sayımın ardından, SYDV Mütevelli Heyetinde 2022 yılında görev yapma hakkını en yüksek oyu alan Ahmet Kıyan ile Orhan Güngör kazandı.

 

 

19 Ara 2022 - 16:58 - Güncel