GNC Uğur Lojistik ve Taşımacılık törenle açıldı

Şehirlarası yük ve eşya taşımacılığı ve nakliye hizmeti verecek olan GNC Uğur Lojistik ve Taşımacılık, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Mahallesi Devlet Bahçeli Bulvarı Nurhak kavşağı Opet yanında bulunan GNC Uğur Lojistik ve Taşımacılık, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İşyerinin açılış törenine Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Celalettin Fırtına, Avukat Sinan Ölker ve çok sayıda davetli katıldı.

İşyerinin açılış kurdelesini Elbistan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Avukat Sinan Ölker işletme sahipleri Uğur Genç ve Bekir Genç birlikte kestiler.

Elbistan’dan Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetlerini belirten işletme sahipleri Uğur Genç ve Bekir Genç, “Şehirlerarası yük ve eşya taşıma ve nakliye geniş araç filomuzla Elbistan’dan Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti vereceğiz. Şehirlerarası nakliyat seçeneklerinde müşterilerimiz aradıkları kolaylığı da bulabilecekler. Şehirlerarası Nakliyat da sizlere rahat bir hizmet sunuyoruz. Taşımacılık her ne kadar zor olsa da uzman bir firma tarafından alacağınız kaliteli hizmet sayesinde süreci rahat geçirirsiniz. Sizlerin daha iyi bir şekilde hizmet alabilmesi için Türkiye’nin alanında en tecrübeli personelleri ile hizmet sunacağız.

Firmamız nakliyat konusunda profesyonel ve deneyimli ekibi ile hizmet sunuyor. Taşımacılık işleriniz için firmamız sizlere yüksek kalitede hizmet sunuyor. Eşyalarınızın bir yerden başka bir yere taşınması sırasında güvenilir bir şekilde götürülmesi oldukça önemlidir. Sizlere yüksek kalite hizmet vermeyi hedefleyen bir nakliyat firması olarak eşyalarınızın güvenliği için ücretsiz sigortalama hizmeti sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bu süreçte konforunu sağlamak ve eşyalarınızı en iyi şekilde taşımak için tecrübeli personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti kapsamında sürekli kendimizi yenileyerek çağın gereklerine uygun bir anlayışla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Nakliyat filomuza son teknoloji nakliyat araçlarını ekleyerek daha kaliteli bir hizmet sunacağız. İşyerimizin açılışına gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ediyoruz” dediler.

Açılışın ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

19 Ara 2022 - 16:49 - Güncel