Yurt dışına kargo taşımacılığı yapan Yol Kargo hizmete devam ediyor

Elbistan’dan Avrupa ülkelerine kargo göndermek isteyenlere hızlı ve yerinde çözüm sunan Elbistan Yol Kargo, faaliyetlerini sürdürüyor.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Cumhuriyet Mahallesi Cemevi yanında hizmet veren Elbistan Yol Kargo bölge sorumlusu Bülent Bulut, 15 yıldır Elbistan başta olmak üzere yakın il ve ilçelerden de yurt dışına kargo teslimatı yaptıklarını söyledi.

Gönderilecek eşyaların güvenliğini ön planda tuttuklarını belirten Bulut, İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika, İsviçre ve Almanya gibi ülkelere taşımacılık yaptıklarını anımsattı.

Bulut, “Yurt dışına eşya taşımacılığında müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı olarak hizmet veren bir firmayız. Firmamızın kurucusu Mehmet Samurkas’tır. 15 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Sadece Elbistan’a değil çevre il ve ilçelerden de Avrupa’ya gönderilecek kargoları alıcılarına ulaştırıyoruz. Kargoları, hacimsel ve kilo olarak hesaplayıp araçlarımızla adresine teslim ediyoruz. Müşterilerimize karşı taraf ödemeli kargo taşıma seçeneğini de sunuyoruz. Ev eşyası, mobilya, beyaz eşya veya elektronik eşya olsun tüm kargolarımız özenle paketlenmekte ve zarar görmemeleri için her türlü önlem alınmaktadır. Yurt dışına kargo göndermek isteyen vatandaşlarımız bu açıdan gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilir.

Yurt dışına gönderilecek kargosu olan vatandaşlarımız Cumhuriyet Mahallesi Cemevi yanındaki işletmemize gelebilir ya da 0536 786 5858 ile +44 7540 485651 numaralı telefondan da ulaşım sağlayabilir.

17 Ara 2022 - 16:31 - Güncel