Gümüşsuyu Showroom, özel indirimlerle açıldı

Elbistan’da yıllardır Bellona Bayii & Gümüşsuyu Halı, Favori Altın olarak çeşitli sektörlerde hizmet veren Çağlayan Mağazaları, 1500 m² kapalı alana sahip yeni Gümüşsuyu Showroom Mağazası’nı dev indirimlerle bölge halkının hizmetine sundu.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Cahit ve Hilmi Gökduman Kardeşler tarafından açılan Gümüşsuyu Showroom Mağazası, Güneşli Mahallesi Dulkadiroğlu Caddesi Çarşı Atik Camii karşısında hizmet veriyor. Gümüşsuyu Genel Müdürü Ramazan Baran, Gümüşsuyu genel merkez yöneticisi Cihad Çürüktaş ve Mustafa Gök, Gümüşsuyu ana bayi genel müdürü Ahmet Kamil Şirikçi ve Hacı Ahmet Şirikçi’nin açılışına katıldığı Çağlayan Mağazaları Gümüşsuyu Showroom Mağazası’nda ay sonuna kadar açılışa özel olarak indirimli fiyatlar sunuluyor.

Elbistan’ın köklü kuruluşlarından olan Çağlayan Mağazaları olarak bölge halkına hizmet verdiklerini ifade eden Mağaza Sorumlu Yöneticisi Hilmi Gökduman, bölgenin en büyük kapalı alanına sahip mağazalardan birini kente kazandırdıklarını kaydetti.

Gökduman, kendilerine yakışan açılışa özel indirimlerle büyük bir şöleni bölge halkı ile birlikte yaşayacaklarını söyledi.

Gümüşsuyu Showroom mağazasında bol çeşit ve daha geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunacaklarını ifade eden Gökduman, ayrıca Türkiye’nin en büyük halı markalarından biri olan Gümüşsuyu’nun mimarisi ve dizaynı ile modern ve ferah bir mekânda sergilendiğini, müşterilerine izleme ve seçme hakkını sunduklarını dile getirdi.

Gökduman, yıllardır Elbistan halkına mobilya, halı ve altın sektöründe hizmet sunduklarını belirtti. Gökduman, Gümüşsuyu Halı Mağazasında açılış şöleni süresince büyük indirimlerin olduğunu söyledi. Gökduman, indirim kampanyasının aralık ayı sonuna kadar devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

10 Ara 2022 - 17:15 - Güncel