ETSO’dan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, Meclis Başkanı Mehmet Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, Meclis Başkanı Memet Erdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Dumlupınar, Mete Taşkın, Fazıl Olgun, Mustafa Canpolat, Ali Topal ve Şükrü Öztürk ile Genel Sekreter Yüksel Gözüdeli ziyarette yer alırken, Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, ETSO heyetine hayırlı olsun dileklerini iletti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Elbistan’a özgü yöresel ürünlerden hediye eden Elbistan heyeti, üyelerin yaşadığı sorunlar ve beklentileri dile getirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden ETSO Başkanı Mustafa Paksoy, 1 Ekim 2022 günü yapılan seçimin ardından yeni yönetim ile bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Paksoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“1 Ekim 2022 günü seçime girdik. Tek liste halinde gittiğimiz seçimin ardından yönetim organlarımızı oluşturduk. Seçildiğimizden dolayı sayın Başkanımızı ziyaret ettik. Bazı konularda şikâyetlerimizi bildirdik. Kredi konusunda, bankalar konusunda şikâyetlerimizi bildirdik. Üyelerimizin banka kredilerine ulaşmadaki yaşadığı zorlukları istişare ettik. Bunun üzerine Sayın Başkanımız gerekenin yapılacağını söyledi. Mayıs ayında yapılacak genel kurulda tekrar Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu başımızda görmek istiyoruz. Misafirperverliğinden ve heyetimize olan ilgisinden dolayı kendisine şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

06 Ara 2022 - 17:09 - Güncel