Kandil Restaurant, eşsiz manzarası ile lezzet yolculuğunu sürdürüyor

Ekinözü ilçesinin Kandil Mahallesi’nde aynı adı taşıyan baraj gölüne nazır olarak hizmet veren Kandil Balık ve Et Restaurant, yenilenen dizaynı ve menüsü ile misafirlerini ağırlıyor.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Kandil Restaurant’ta, alabalığın yanı sıra et ızgara çeşitleri ve serpme kahvaltı müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ekinözü’ne bağlı Kandil Mahallesi’nin Kayapa Mezrası’nda baraj gölünün maviliğini gören hakim bir noktadaki Kandil Balık ve Et Restaurant, eşsiz manzarası ve yenilenen menüsü ile lezzet arayanların adresi olmaya devam ediyor.

Tesislerinin aile mekanı olduğunu belirten işletmeci Ahmet Alkaya, Kandil Barajı’nın masmavi manzarası güzelliği eşliğinde doğayla baş başa bir ortam sunduklarını söyledi.

Balık, tavuk, et, sac kavurma, köfte, serpme kahvaltı, kahvaltı tabağının yanı sıra tatlı çeşitleri de müşterilerinin damak zevkine hitap ettiklerini vurgulayan Alkaya, “Huzurlu ve sakin bir ortamda hem yemek yiyip hem de zaman geçirmek isteyen bölge halkını tesisimize davet ediyoruz. Restorantımıza ulaşım noktasında navigasyon yönlendirmesi mevcuttur. Hemşerilerimiz rahatlıkla bu lezzet durağına ulaşabilirler” şeklinde konuştu.

 

06 Ara 2022 - 16:58 - Güncel