Voleybol turnuvasında dereceye giren takımlar belli oldu  

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Gençler Kız-Erkek Voleybol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar belli oldu.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen turnuvaya ilçedeki liselerden 9 kız takımı ve 8 de erkek takımı katıldı. Toplam 250 sporcunun ter döktüğü turnuva sonunda genç kız kategorisinde 1.’liği Elbistan Dulkadiroğlu Anadolu Lisesi elde etti. Elbistan Anadolu Lisesi’nin ikinci olduğu kategoride 3.’lük ise Elbistan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin oldu. Genç erkek kategorisinde ise Özel Elbistan Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji birinci oldu. Elbistan Fen Lisesi ikincilik elde ederken 3.sırada ise Elbistan Dulkadiroğlu Anadolu Lisesi yer aldı.

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Türkan, Okul Sporları Turnuvası’nın voleybol ayağındaki karşılaşmaların tamamlandığını söyledi.

Öğrencilerin, akademik eğitimin yanı sıra spor dallarında da başarılı olmaları için gayret gösterdiklerini belirten Türkan, dereceye giren ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.

 

03 Ara 2022 - 17:25 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel