Özel Yıldız Kolejinde Öğretmenler Günü kutlamaları

Özel Yıldız Koleji, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarını okuldaki program ve geleneksel yemek etkinliği ile gerçekleştirdi.

Haber albümü için resme tıklayın

Özel Yıldız Koleji, kutlamalarına okulun gösteri ve konferans salonunda düzenlen program ile başladı. Akabinde okul aile birliği tarafından kutlamalar devam etti. Akşamında ise Özel Yıldız Kolejinin geleneksel olarak düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü yemeği Proma’da yapıldı.

Gelenekleşen bu yemeğe okullarda çalışan personeller ile kurumda geçmiş yıllarda çalışan öğretmenlerin katılımı ile 100 kişinin üzerindeki Özel Yıldız ailesini buluşturduklarını söyleyen kurucu müdür Nurullah Çelebi Köker, kutlama ve teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Özel Yıldız Koleji olarak burada bir geleneğimizi daha birlikte yaşamaktayız. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yıldız tüm çalışanlarımızla birlikte geniş bir ailedir. Özel Elbistan Yıldız Koleji bünyesinde bulunan tüm okullar ile faaliyetlerine ‘ eğitim ciddi bir iştir’ prensibi ile başlayıp, ‘disiplin başarıyı artırır’ kaidesi ile devam etmektedir. Bu sistemlerle 21 yıllık eğitim hayatında birçok yeniliklere ve ilklere imza atılmış ve Türkiye birincilikleri kazanılmıştır. Öğrenci velilerimiz tarafından Özel Elbistan Yıldız Kolejine emanet edilen öğrencileri sizlerin katkısı ile milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, başarılı, çalışkan bireyler olarak yetiştirip ailelerine teslim etmektir. Bu vesile ile tekrar öğretmenler gününüzü kutlar, saygılar sunarım.”

 

 

28 Kas 2022 - 15:56 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel