KEOP’S Cafe Lounge hizmete açıldı

Elbistan’da günün stresini atmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için KEOP’S Cafe Lounge düzenlenen törenle hizmete açıldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Ceyhan Mahallesi Çiğdem Sokak Selçuklu Sofrası ilerisinde hizmet vermeye başlayan KEOP’S Cafe Lounge, ferah bir ortamda birbirinden lezzetli tatları Elbistan halkının beğenisine sunuyor.

Nezih bir ortam ile müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten İşletme sahipleri Mevlüt Emin İlik ve Mehmet Tolu yaptıkları açıklamada, “Törenle hizmete açtığımız işyerimizde el yapımı farklı lezzetleri Elbistan halkının damak zevkine sunacağız. İşletmemizde el yapımı taze lezzetler ile hizmet vereceğiz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli. Huzurlu ferah bir aile ortamında kendi özel yapım San Sebastian ve Lotus Cup tatlılarımızın yanı sıra birbirinden lezzetli tatlı ve pasta çeşitleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile farklı tatları Elbistan halkının damak tadına hitap edeceğiz. İşletmemizde ayrıca aileler için özel yerimiz de mevcut. Kafemizde okey, jenga, monopoly tarzında oyunlarla da ailenizle birlikte eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Deneyimli personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Elbistan halkına hizmet vereceğiz. Önümüzdeki günlerde de üyelik kartı olan müşterilerimize özel kampanyalarımız olacak. Vatandaşlarımızı mekanımızı görmeye davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

KEOP’S Cafe Lounge’nin açılış kurdelesi işletme sahipleri Mevlüt Emin İlik ve Mehmet Tolu tarafından kesildi.

26 Kas 2022 - 17:28 - Güncel