Kaymakam Vural, 6 mahallede incelemelerde bulundu

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, ilçeye bağlı 6 kırsal mahallede incelemelerde bulundu.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, kırsal mahallelerdeki sorunları yerinde tespit edip vatandaşların taleplerini dinlemek için bir süre önce başlattığı ziyaret programını, Uncular, Fakıoğlu, Kayageçit, Elmalı, Körücek ve Uzunpınar mahalleleri ile sürdürdü. Elbistan İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Recep Üncü, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Çitil, İlçe Sağlık Müdürü Kazım Çıtak, Elbistan Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç, Belediye Meclis Üyesi Ali Demir, SYDV Müdürü Dilek Otlutepe ve kurum amirleri ile yetkililerinin eşlik ettiği ziyarette ilk olarak geniş kapsamlı toplantı yapıldı. Kaymakam Vural, toplantıda ilk sözü mahalle muhtarları ve vatandaşlara verdi. Muhtarların mahalle ile ilgili taleplerini dinleyen Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, ilgili kurumların temsilcilerinin de planlamalarını aldı.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, mahalle toplantılarını, kamu kurum ve kuruluşlarının işleyişi ve hizmet planlamaları açısından önemsediklerini belirtti.

Sorunları yerinde görmek ve tespit etmek için gezilerine 6 mahalle ile sürdürdüklerini dile getiren Kaymakam Vural, ev sahipliklerinden dolayı mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara teşekkür etti.

 

24 Kas 2022 - 17:12 - Güncel