İYİ Parti’de kongre tarihi belli oldu

İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nın 3.olağan kongresi, 26 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

 

Yeniden aday olmayacağını açıklayan İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Hüseyin Gül, partisinin 3.olağan kongresine partili partisiz tüm Elbistanlıları davet etti.

2023 seçimlerine teşkilatlarını güçlendirerek girmeyi amaçlayan İYİ Parti, kurultay çalışmalarının ilk ayağı olan mahalle delegeleri seçimini geçen ekim ayı sonu itibariyle başlatmıştı. Kasım ayının ilk haftasında tamamlanan bu sürecin ardından seçim takvimi çerçevesinde ilçe kongreleri de yapılmaya başlandı. İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nın kongre günü de 26 Kasım Cumartesi günü olarak açıklandı.

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Hüseyin Gül, kongre süreciyle ilgili olarak, ‘Herkes için İYİ bir gün olacak’ değerlendirmesinde bulundu.

Kongreyi, parti binasında saat 13.00 itibariyle başlatacaklarını belirten Başkan Gül, “Olağan kongremize partili partisiz tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Partimizin iktidar yürüyüşünde bayrağı devralarak güzel ülkemizi hak ettiği yarınlarına kavuşturacak kadroları seçeceğiz. Bayrağı devralacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. İlçe başkanlığım sürecindeki yol arkadaşlarıma ve bizleri hiçbir şekilde yalnız bırakmayan çok değerli partililerimize huzurunuzda gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

22 Kas 2022 - 17:21 - Güncel