Elbistan’daki 38 idareci, öğretmen ve personel ödüllendirildi

Kahramanmaraş Valiliği, Elbistan’da milli eğitim bünyesinde görev yapan 38 idareci, öğretmen ve personeli ödüllendirdi.

Elbistan’daki 38 idareci, öğretmen ve personel ödüllendirildi
Elbistan’daki 38 idareci, öğretmen ve personel ödüllendirildi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, Kahramanmaraş Valiliği’nce kentteki okullarda görev yapan 38 idareci, öğretmen ve personelin, üstün başarı belgesi ve aylıkla ödüllendirildiğini söyledi.

Misak-ı Milli Konferans Salonu’ndaki törende konuşan Çetin, ödül almaya hak kazanan isimleri tebrik etti.

3 başarı belgesine ulaşmış ve dolayısıyla üstün başarı belgesi almaya hak kazananların aylıkla ödüllendirilmesinin teklif edildiğini dile getiren Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, başarı ve emeğin takdir edilmesinin, motivasyonun sağlanmasında büyük önem taşıdığını anımsattı.

Çetin, “Şehrimizde eğitim çıtasını yükseltmek için tüm milli eğitim ailesi olarak canla başla çalışıyoruz. Bu büyük ailenin her bir ferdi; belirlediğimiz vizyon doğrultusunda çalışmaları ile fark oluşturarak başarıya giden yolda her daim özverili olmayı benimseyerek mesaisini harcıyor. Hepsine emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum.

Bilindiği gibi Kahramanmaraş Valiliğimiz, 3 kez başarı belgesi alarak üstün başarı belgesi alan ve aylıkla ödül teklif edilen idareci, öğretmen ve personellerimizi belirledi. Bu arkadaşlarımız; görevlerinde en iyi eğitim ortamı oluşturmak için azami gayret gösterdiler. Görevleri ne olursa olsun şehrimizin eğitim kalitesinin yükselmesi noktasında iyi birer örnek teşkil ettiler. Eğitimi her anlamda geliştirmeye gönüllü ve kararlı arkadaşlarımızla şehrimizin geleceği adına çok yol kat edeceğimize inanıyorum. Özverili çalışmalar sergileyerek ödül almaya hak kazanan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum” dedi.

 

12 Kas 2022 - 16:48 - Güncel