Kahramanmaraş Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Elbistan standı da açılacak

Elbistan İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Çitil, 17-20 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Kahramanmaraş Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Elbistan’daki ürünlerin sergilenmesi için de yer ayrıldığını belirtti.

 

Çitil, fuarda stant açmak isteyen üreticileri ve yetiştiricileri fuara katılmaya davet etti.

Kahramanmaraş Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Kahramanmaraş Tarım Fuarı’nın, 17 Kasım’da kapılarını açacağını belirten Elbistan İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Çitil, Elbistan’ın da tanıtımı için bu organizasyonun büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı.

Çitil, “Tarım makineleri ve teknolojilerinden, hayvancılık teknolojileri ve süt endüstrisine tohumculuktan, örtü altı yetiştiricilik ve modern meyveciliğe, fide ve sera teknolojilerinden, sulama sistemlerine, gübreden zirai ilaca, projelendirme ve ambalajlamaya kadar geniş bir katılımcı profilini kapsayan Kahramanmaraş Tarım ve Hayvancılık Fuarı KTF 2022, sektöre yeni bir soluk getirecektir. Bu fuara Elbistanlı firmaların, üreticilerin ve yetiştiricilerin katılmalarını önemsiyoruz. Bu amaçla fuarda Elbistan standı da yer alacak. Fuarda yer almak isteyenler, kurumumuzla irtibat kurabilir. Hem ürünlerinin tanıtımı hem de sektördeki gelişmeleri yakından takip edebilirler” ifadelerini kullandı.

 

 

11 Kas 2022 - 17:13 - Güncel