Ünal’dan Başkan Okur’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ünal’dan Başkan Okur’a hayırlı olsun ziyareti
Ünal’dan Başkan Okur’a hayırlı olsun ziyareti
+2
Haber albümü için resme tıklayın

 

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elbistan’a gelen AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a ziyaretinde AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Cihat Sezal ile Habibe Öçal ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel eşlik etti.

Ünal, partisinin ile teşkilatı girişinde AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur, parti yönetimi ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Başkan Okur’a yeni görevinde başarılar dileyen ve hayırlı olsun temennisinde bulunan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, İlçe başkanımıza bir hayırlı olsun dedik. Hamdolsun gelirken baktım Hizmetler duraksamadan devam ediyor. Yurdumuz bitmek üzere. Yolumuz bitmek üzere. Şimdi önümüzdeki günlerde Hem tiyatro salonuna hem kütüphaneye hem konferans salonuna hem kitap kafeye inşallah Elbistan'ımız kavuşuyor. Yeni öğretmenevimiz askerlik şubemizin yerinde yapılıyor. Söz verdiğimiz gibi üç tane mahallemizin doğalgaz erişim hatları tamamlanıyor. Şu anda Elbistan'ımızda AK Parti'nin cumhurbaşkanımızın hizmetleri duraksamadan devam ediyor. Allah daim etsin inşallah. Allah sizlere de güç kuvvet versin kardeşlerim” ifadelerini kullandı.

Elbistan’dan rekor bir oy beklentisi içinde olduklarını söyleyen Mahir Ünal, “İnşallah Servet Bey'le beraber şimdi kadın kolları başkanımızı da hızla belirleyip Servet Bey, yeni kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanımız Elbistan'da iki bin yirmi üçte bütün bu hizmetlerin semeresinin bir sonucu olarak inşallah sizden ne bekliyoruz? Bir rekor bekliyoruz inşallah. İnşallah. Ben buna bütün kalbimle inanıyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Servet Okur da nezaketinden dolayı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Mahir Ünal, daha sonra Van’ın Çatak ilçesinde şehit olan uzman çavuş Kürşat Sert’in baba ocağına taziye ziyareti gerçekleştirerek başsağlığı dileğinde bulundu.

07 Kas 2022 - 10:58 - Güncel