ELOFF, Kayseri’den 3 kupayla döndü

Elbistan Doğa Sporları ve Off-road Kulübü (ELOFF) sporcuları, Kayseri’de düzenlenen off-road festivalinden 3 kupa ile döndü.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Yeşilhisar Belediyesi ve Kaysan Off-road Kulübü’nün düzenlediği Kayseri Yeşilhisar Off-road Festivali tamamlandı. Nefes kesen yarışlara sahne olan off-road festivaline toplam 60 ilden 250 araç katıldı. Yeşilhisar ilçesi, Akköy Barajı havzasında gerçekleştirilen ve 4x4 KAYSANOFF Adventure etiketi ile organize edilen Off-Road festivali, iki gün sürdü. Sorunsuz bir şekilde tamamlanan ve off-road kulüpleri tarafından tam not alan festival, renkli görüntülere sahne oldu. Festivalde,  sürücüler zorlu parkurda büyük mücadele verdi.

Elbistan Doğa Sporları ve Off-road Kulübü (ELOFF) sporcuları da ilçeyi tanıtmak amacıyla festivalde yerini aldı. Toplamda 7 araç ve 25 kişilik ekiple festivale katılan ELOFF, yarışlarda kıyasıya mücadele etti.

ELOFF Başkanı Galip Şahin, önemli bir off-road organizasyonunda yer almaktan ve Elbistan’ı tanıtmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Başkan Şahin, “Kaysan Off-road kulübünün düzenlemiş olduğu yarışlara Elbistan’ımızı tanıtmak için S5 klasmanında 3, S4 klasmanında 3 ve S3 klasmanında 1 araç olmak üzere 7 araçla katıldık. Zorlu parkurda mücadele verdik. S3 klasmanında kulübümüz üyelerinden pilot Haydar Doğan ve copilot Çağrı Şahin 3.oldu. S4 klasmanında pilotumuz Murat Cengiz ve copilot Galip Şahin’in olduğu aracımız da 3.’lük elde etti. S5 pikap klasmanında pilot Said Emin ve copilot Mevlüt Çiflikli de yarışları 3.bitirdi.

Tüm kulüp üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de ilçemiz adına bu tür organizasyonlarda yer almaya devam edeceğiz” dedi.

02 Kas 2022 - 09:53 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel