Çetin, ‘Kariyer Günleri’ programının konuğu oldu

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, Elbistan Sağlık Hizmetleri MYO'da Kariyer Günleri programına katıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Sağlık Hizmetleri MYO’da gerçekleştirilen “Kariyer Günlerinin” bu haftaki konuğu Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin oldu.

MEM Müdürü Çetin’in önemli bilgiler ve kendi tecrübelerini aktardığı buluşmaya Elbistan MYO Yaşlı Bakım programı öğrencileri büyük ilgi gösterdi.

Çetin ise, sunum eşliğinde önemli bilgileri ve tecrübelerini akıcı bir üslupla öğrencilerle paylaştı. Çetin; gençlere, “Hedef belirleyin ve hedefinize ulaşmak için yılmadan gayret gösterin, emeklerinizin karşılığını muhakkak alacaksınız” dedi.

Elbistan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Öğr. Gör. Dr. Mustafa Kavgacı da; “Milli Eğitim Müdürümüz kıymetli dostum Fatih Çetin hocam konuğumuz oldu. Gayet akıcı ve güzel bir sunum yaptı. Öğrencilerimiz yoğun bir katılım ile pür dikkat dinlediler. Gerek kendi kariyeri hakkında paylaştığı tecrübeleri gerekse eğitimci olması ve eğitim yönetimi alanında ki yetkinliği vesilesi ile öğrencilerimize ışık tutacak çok önemli tavsiyelerde bulundu. Kendisine teşrifleri için öğrencilerimiz ve okulumuz adına teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

26 Eki 2022 - 17:21 - Güncel