Trafik kazasında yaşamını yitiren Peker’e son görev

Ankara'da yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elbistanlı Doç. Dr. Binbaşı Yaşar Subutay Peker, son yolculuğuna uğurlandı.

Trafik kazasında yaşamını yitiren Peker’e son görev
Trafik kazasında yaşamını yitiren Peker’e son görev
+1
Haber albümü için resme tıklayın

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda genel cerrahi uzmanı olarak görev yapan Elbistanlı Doç. Dr. Binbaşı Yaşar Subutay Peker (36), Eskişehir yolu üzerinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Peker için Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi içerisinde bulunan Gülhane Camii'nde resmi cenaze töreni düzenlendi. Öğle namazını müteakip düzenlenen törene, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'in yanı sıra Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Ankara İl Sağlık Müdürü Ali Niyazi Kurtcebe, Sağlık Bilimleri Fakültesi Rektör Yardımcısı Mustafa Gerek, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, çok sayıda meslektaşı ve ailesi katıldı. Kılının cenaze namazının ardından Peker'in Türk bayrağına sarılı naaşı gözyaşları eşliğinde Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilmek üzere uğurlandı.

Cenaze namazının ardından konuşan Sağlık Bilimleri Fakültesi Rektör Yardımcısı Mustafa Gerek, acı kayıp için üzgün olduğu belirtti.

25 Eki 2022 - 09:12 - Güncel