Elbistanspor evinde mağlup oldu

Bölgesel Amatör Lig 2. Grupta mücadele eden temsilcimiz Elbistanspor, ligin dördüncü haftasında evinde ağırladığı Tunceli temsilcisi Dersimspor'a 1-0 mağlup oldu.

Elbistanspor evinde mağlup oldu
Elbistanspor evinde mağlup oldu
+2
Video için play'e tıklayın

Elbistan ilçe Emniyet Müdürü Hakan Kırılmaz da karşılamayı taraftarlarla beraber tribünden izleyerek Elbistanspor'a destek verdi.

Sentetik çim sahada oynanan karşılaşmayı Nevşehir bölgesinden Esad Sadık Demirtaş yönetirken, yardımcılıklarını Nevşehir bölgesinden Ali Rıza Kuzucu ile Burak Turunç yaptı. Maçın dördüncü hakemi ise Nevşehir bölgesinden Burak İnce oldu.
Elbistanspor karşılaşmaya Ökkeş Can Karakurt, Hüseyin Direk, Hüseyin Can Öztürk, Ömercan Keskin, Erkan Özgen, Kadir Can Altun, Çağlayan Güner, Halil İbrahim Kahraman, Efe Çopur, Mustafa Özik, Mehmet Doğan ile başladı.
Dersimspor ise sahaya Gökhan Zirekli, Mehmet Bozcan, Doğancan Memicil, Şahhan Bora İlgen, Abdullah Bal, Yunus Ensari, Özgür Şengüler, Muhammed Ali Polat, Gökalp Kahya, Umutcan Gökdemir, Ulaş Sarı on biri ile çıktı.
İlk yarıda etkili bir oyun sergileyen Elbistanspor, girdiği pozisyonları değerlendiremedi. Maçın ilk yarısı 0-0 sona erdi.
İkinci yarının başında konuk ekip Dersimspor, Doğancan Memicil'in attığı golle 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra ataklarını sıklaştıran Elbistanspor aradığı golü bulamadı ve sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.

Temsilcimiz Elbistanspor, evinde aldığı mağlubiyetle 3 puanda kalırken, Dersimspor ise puanını 8 yaptı.

23 Eki 2022 - 16:38 - Spor