Baro Temsilcisi Av. Yılmaz’dan birlik ve beraberlik yemeği

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. Cihat Yılmaz, birlik ve beraberlik yemeğinde meslektaşları ile bir araya geldi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Avukatlar, baro temsilcisini seçmek için sandık başına gidiyor. Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi ve adayı Av. Cihat Yılmaz, çarşamba günü gerçekleştirilecek seçim öncesinde meslektaşları onuruna yemek programı düzenledi. 

Programda konuşan Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. Cihat Yılmaz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Temsilci seçimlerinin tüm camiaya hayırlı olması temennisinde bulunan Yılmaz, davetine icabet eden meslektaşlarına da teşekkür etti.

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilciliği olarak yeni bir seçim sürecine girdiklerini belirten Av. Cihat Yılmaz, “Temmuz 2021’de devraldığımız bu görevde 1 yıldan fazla bir zamandır, meslektaşlarını öncelikleyen ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemeye çalıştık. 19 Ekim Çarşamba günü sandık başına gideceğiz. Seçimlerimizi bir bayrak yarışı olarak değerlendiriyoruz. Bu yolda yeniden adaylığımızı açıkladık. Meslektaşlarımızın teveccühü şahsımdan yana olursa yeni dönemde de omzumuza yüklenen sorumluluğun bilincinde olarak görev yapmaya hazırım. Seçime kısa bir süre kala meslektaşlarımızla bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek istedik. Bu yola çıkan diğer meslektaşlarımla birlikte seçim sürecini huzurlu ve güzel bir atmosferde geçireceğimize inanıyorum. Sonuç ne olursa olsun, kazanan baromuz olacaktır” dedi.

Av. Yılmaz, “Bugün bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran; mazeretlerini ileterek aramızda olamayan tüm meslektaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Seçimlerin, tüm camiamız için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

17 Eki 2022 - 20:53 - Güncel